Żywność

Pełnoziarnisty bezglutenowy chleb

Pełnoziarnisty bezglutenowy chleb
3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: CHLEB PEŁNOZIARNISTY BEZGLUTENOWY KROJONY 500 g Pełnoziarnisty bezglutenowy chleb marki 3 PAULY – przyjemność bez wyrzeczeń i

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: CHLEB PEŁNOZIARNISTY BEZGLUTENOWY KROJONY 500 g

Pełnoziarnisty bezglutenowy chleb marki 3 PAULY – przyjemność bez wyrzeczeń i bez glutenu

Pełnoziarnisty bezglutenowy chleb krojony to kolejna propozycja marki 3 PAULY, cenionego producenta wyrobów specjalnego przeznaczenia żywieniowego, czyli żywności tworzonej z myślą o osobach zmagających się z celiakią, jak i z różnego typu alergiami pokarmowymi. Nietolerancja lub uczulenie na gluten oznacza konieczność wyeliminowania z codziennej diety większości najpopularniejszych zbóż, a zatem także tradycyjnego pieczywa. Na szczęście dla alergików, na polskim rynku dostępne są już także chleby bezglutenowe, a szeroką ofertą w tym zakresie oferuje właśnie marka 3 PAULY.

Bezglutenowy chleb krojony marki 3 PAULY, produkowany jest przy użyciu wysokiej jakości mąki pełnoziarnistej, idealnej dla zrównoważonej diety. Chleb ten składa się w 60% z produktów zbożowych (pełnoziarnistego ryżu i kukurydzy, prosa oraz mąki ryżowej) oraz z wartościowej, słodkiej mąki łubinu. Dodatkowo, Bezglutenowy chleb krojony marki 3 PAULY wolny od laktozy oraz sezamu, orzechów czy soi. Bardzo dobrze komponuje się zarówno ze słonymi, jak i słodkimi dodatkami. Podobnie jak w przypadku pozostałego pieczywa bezglutenowego 3 PAULY, można go mrozić i tym samym przechowywać przez dłuższy czas. Jako że dzieli się na pojedyncze kromki, w każdej chwili można rozmrozić taką jego ilość, jaka jest w danej chwili potrzebna.

Na opakowaniu Bezglutenowego pełnoziarnistego chleba krojonego 3 PAULY znajdują się wyraźne logotypy informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalających alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 500 g

Cena: 13.50

Importer: Victualia Saluber

A to już wiesz?  10 produktów, które urozmaicą nawet najbardziej tradycyjną kuchnię

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy