Potrawy

Smaczniej, zdrowiej, bez konserwantów

Smaczniej, zdrowiej, bez konserwantów
Smaczniej, zdrowiej, bez konserwantów W nowym roku dbaj o zdrowie i wybieraj sprawdzone, w 100% naturalne produkty. Orzechy i pestki to bardzo cenny składnik diety,

Smaczniej, zdrowiej, bez konserwantów

W nowym roku dbaj o zdrowie i wybieraj sprawdzone, w 100% naturalne produkty.

Orzechy i pestki to bardzo cenny składnik diety, dlatego warto jak najczęściej wykorzystywać je w naszej kuchni, zwłaszcza jeśli chcemy zacząć 2021 w zdrowym stylu! Według Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, dodatek orzechów, nasion słonecznika czy dyni do codziennej diety korzystnie wpływa na nasze zdrowie . Dlatego sięgaj po najlepsze, bo spełniające normy rolnictwa ekologicznego, EKO bakalie z linii bez konserwantów Helio Natura, które naturalnie wzbogacą smak przygotowywanych potraw i dostarczą nam mnóstwo wartościowych składników odżywczych…

Orzechy włoskie – źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, potasu, fosforu, cynku, miedzi, magnezu, witamin E, B1, B6, folianów i błonnika pokarmowego.

Słonecznik łuskany i Pestki dyni – źródło białka, potasu, fosforu, magnezu, żelaza, cynku, miedzi, witamin E, B1, B2, folianów i błonnika. Ziarna słonecznika zawierają także wapń, wit. B3 i B6.

Wysokiej jakości EKO bakalie polskiego producenta doskonale urozmaicą nasz codzienny jadłospis. W 100% naturalne orzechy i nasiona Helio Natura sprawdzą się zarówno jako pożywna fit przekąska w ciągu dnia, jak i zdrowy dodatek do musli, sałatek, zup czy fit deserów. Z ziaren słonecznika i pestek dyni przygotujemy m.in. zdrowe pasty na kanapki, z kolei z orzechów włoskich – np. domowe masło orzechowe… Bakalie Helio Natura mają niezliczone możliwości zastosowania w codziennej kuchni – na naszym blogu znajdziesz mnóstwo bakaliowych inspiracji, które pomogą Ci w zaplanowaniu zdrowego menu… i to na każdy dzień! W dodatku, EKO przekąski Helio Natura mają wygodne i praktyczne opakowania, dlatego będą niezastąpione nie tylko w domu, ale też w pracy, na spacerze czy w podróży – można po nie sięgać w każdej sytuacji. Warto o tym pamiętać zwłaszcza przy planowaniu menu, bowiem nasz organizm potrzebuje stałych dostaw energii i witamin, które zapewnią nam zawsze zdrowe, wartościowe bakalie Helio Natura.

A to już wiesz?  Wyjątkowy sernik z przepisu babci - niespodzianka na Dzień Babci i Dziadka

Nowy rok… nowa dieta? Jedz smaczniej, zdrowiej – poczuj się lepiej! Bądź EKO, postaw na naturalność i wybieraj sprawdzone, w 100% naturalne produkty Helio Natura, bogate w witaminy, minerały i inne składniki odżywcze cenne dla Twojej zrównoważonej diety. Zasmakuj się w naturalnie smacznych EKO przekąskach Helio z polskich upraw ekologicznych i zacznij nowy rok w zdrowym stylu!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy