Kultura Wiadomości branżowe

Zalicz WF z Egurrola Dance Studio

W październiku rozpoczyna się rok akademicki. Jednak już we wrześniu ruszają zapisy na zajęcia tańca dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. W tym czasie, dzięki współpracy z Egurrola Dance Studio, studenci będą mogli zaliczyć swoje zajęcia z WFu w jednej z placówek tej największej szkoły tańca w Warszawie, znajdującej się na terenie UW, przy ulicy Żwirki i Wigury.W tym roku, kilkanaście tysięcy studentów będzie musiało wybrać dla siebie najlepszy sposób na zaliczenie WFu. Prócz szeregu standardowych zajęć przygotowywanych przez uczelnie, mają oni możliwość skorzystania z ciekawej alternatywy – i uzyskania wpisu do indeksu dzięki lekcjom w Egurrola Dance Studio.Jest to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, znanych z programów takich jak You Can Dance czy Taniec z gwiazdami. Wszystkie treningi są prowadzone w specjalnych, zamkniętych grupach studenckich, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Egurrola Dance Studio zadbało bowiem o bogatą ofertę zajęć. Studenci będą mogli wybierać spośród rozmaitych

W październiku rozpoczyna się rok akademicki. Jednak już we wrześniu ruszają zapisy na zajęcia tańca dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. W tym czasie, dzięki współpracy z Egurrola Dance Studio, studenci będą mogli zaliczyć swoje zajęcia z WFu w jednej z placówek tej największej szkoły tańca w Warszawie, znajdującej się na terenie UW, przy ulicy Żwirki i Wigury.

W tym roku, kilkanaście tysięcy studentów będzie musiało wybrać dla siebie najlepszy sposób na zaliczenie WFu. Prócz szeregu standardowych zajęć przygotowywanych przez uczelnie, mają oni możliwość skorzystania z ciekawej alternatywy ? i uzyskania wpisu do indeksu dzięki lekcjom
w Egurrola Dance Studio.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, znanych z programów takich jak You Can Dance czy Taniec z gwiazdami. Wszystkie treningi są prowadzone w specjalnych, zamkniętych grupach studenckich, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Egurrola Dance Studio zadbało bowiem o bogatą ofertę zajęć. Studenci będą mogli wybierać spośród rozmaitych stylów tanecznych, takich jak: Hip Hop, Jazz, Taniec Towarzyski, Sexy Dance, Dancehall, Latino i wiele innych.

Współpraca szkoły tańca Agustina Egurroli z Uczelniami Wyższymi w Warszawie, trwa już nieprzerwanie od kilku lat, a prowadzone w jej wyniku zajęcia dla studentów cieszą się dużym zainteresowaniem. Każdy student Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, który zdecyduje się na taki sposób zaliczenia WFu może skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych pakietów cenowych. Nabywając karnet semestralny, opłata za 15 półtoragodzinnych zajęć w semestrze wynosi jedynie 330 zł. Przy zakupie karnetu miesięcznego koszt pakietu czterech lekcji w miesiącu to 110 zł. Natomiast dla wszystkich innych miłośników tańca, którzy chcą wziąć udział w takich zajęciach, bez konieczności uzyskiwania wpisu z WFu, szkoła Agustina Egurroli przygotowała 5% zniżki ? za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.

A to już wiesz?  Trzeci zwiastun nowej produkcji z Borysem Szycem jest już dostępny w sieci


dostarczył infoWire.pl

Źródło Egurrola Dance Studio. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy