Przepisy

Błyskawiczny bezglutenowy deser biszkoptowy z miodem i owocami

Błyskawiczny bezglutenowy deser biszkoptowy z miodem i owocami
Błyskawiczny bezglutenowy deser biszkoptowy z miodem i owocami Super prosty, bardzo ładnie się prezentujący, błyskawiczny w przygotowaniu i oczywiście smaczny – taki właśnie jest bezglutenowy

Błyskawiczny bezglutenowy deser biszkoptowy z miodem i owocami

Super prosty, bardzo ładnie się prezentujący, błyskawiczny w przygotowaniu i oczywiście smaczny – taki właśnie jest bezglutenowy biszkoptowy deser z owocami z poniższego przepisu  Deser jest doskonałym pomysłem na szybki poczęstunek w razie wizyty niezapowiedzianych gości a także zawsze, kiedy przychodzi nagła ochota na coś słodkiego. Cieszy podniebienie a także oczy, więc z pewnością zasmakuje zarówno domownikom jak i gościom, alergikom, osobom które nie muszą unikać glutenu oraz tym, którzy nie spożywają glutenu z własnego wyboru.

Składniki na 4 porcje
• Duży jogurt naturalny 500g
• 4 łyżki miodu
• Opakowanie biszkoptów bezglutenowych 3Pauly
• Świeże owoce
• Ulubione bakalie

Przygotowanie:
Pokruszyć biszkopty na kawałeczki, jogurt wymieszać z miodem. W przygotowanych salaterkach lub szklankach ułożyć warstwę pokruszonych biszkoptów bezglutenowych i nałożyć łyżką warstwę jogurtu. Całość przyozdobić owocami i opcjonalnie ulubionymi bakaliami. Gotowe! Smacznego!
3pauly.pl

A to już wiesz?  Ziemniaki nadziewane

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy