Potrawy

Duża paczka Familijnych na filmową domówkę

Duża paczka Familijnych na filmową domówkę
Warszawa, 18 stycznia 2021 r. Duża paczka Familijnych na filmową domówkę Familijny wieczór filmowy to doskonały pomysł na zimową domówkę. Podczas wspólnego chrupania w gronie

Warszawa, 18 stycznia 2021 r.

Duża paczka Familijnych
na filmową domówkę

Familijny wieczór filmowy to doskonały pomysł na zimową domówkę. Podczas wspólnego chrupania w gronie najbliższych lub przyjaciół nie może zabraknąć duuużej paczki rodzinnych wafelków, takich jak … Familijne!
Wspólne chrupanie przed ekranem, podczas seansu filmowego czy maratonu z ulubionym serialem, to jedna z najczęstszych aktywności, jakie wybierają Polacy w zimowe wieczory. Wafle Familijne to idealna przekąska na taką okazję.

Aby z Twojego filmowego wieczoru nikt nie wyszedł głodny, sięgnij po Wafle Familijne w dużej paczce 450 g. Najbardziej rodzinne wafelki w Polsce w formacie XXL są dostępne w dwóch najpopularniejszych smakach – śmietankowym i kakaowym. Chrupiące i delikatnie słodkie Familijne można chrupać bez wyrzutów sumienia, nawet podczas baaardzo długiego seansu.

UWAGA! KONKURS!
Dla wszystkich kinomaniaków Wafle Familijne wraz z serwisem Filmweb.pl przygotowały super zabawę pod hasłem „Familijne Wieczory Filmowe”. W konkursie, który potrwa od 18 stycznia do końca lutego br., użytkownicy serwisu mogą głosować na swoje ulubione filmy familijne i wygrywać atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin akcji na w www.familijne.pl.

***
Wafle Familijne o smaku śmietankowym (450 g), cena det. ok. 6,49 zł
Wafle Familijne o smaku kakaowym (450 g), cena det. ok. 6,49 zł
Producent: Colian Sp. z o.o

A to już wiesz?  Trzy przepisy na zimowe zupy, które Cię zaskoczą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy