Żywność

Mrożone herbaty o smaku limonki, mango i… selera naciowego!

Mrożone herbaty o smaku limonki, mango i… selera naciowego!
Informacja prasowa Mrożone herbaty o smaku limonki, mango i… selera naciowego! Od kilku dni w powietrzu nareszcie da się wyczuć nadchodzące lato. Pogoda zachęca do

Informacja prasowa

Mrożone herbaty o smaku limonki, mango i… selera naciowego!

Od kilku dni w powietrzu nareszcie da się wyczuć nadchodzące lato. Pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz kosztowania ulubionych, wakacyjnych przysmaków. Dla spragnionych eksperci Ahmad Tea London przygotowali trzy orzeźwiające, owocowe i warzywne przepisy na mrożone herbaty.

Limonkowo – cytrynowe orzeźwienie
Składniki:
 3 torebki herbaty Lemon&Lime Twist Ahmad Tea London
 750 ml gorącej wody
 3 łyżeczki miodu
 30 ml limonkowego lub cytrynowego syropu
 kilka plasterków cytryny
 kilka plasterków limonki
 świeża mięta
 kostki lodu
Sposób przygotowania:
Wszystkie torebki herbaty Lemon&Lime Twist Ahmad Tea London zalewamy gorącą wodą i parzymy przez 3-5 minut, po czym pozostawiamy do ostygnięcia. Następnie dodajemy kilka łyżeczek miodu oraz syrop. Kolejno dorzucamy plasterki cytryny i limonki, kostki lodu oraz świeżą miętę. Dokładnie mieszamy.

Orzeźwiająca moc selera
Składniki:
 3 torebki herbaty Pure Green Tea Ahmad Tea London
 750 ml gorącej wody
 60 ml soku z selera naciowego
 90 ml soku jabłkowego
 15 ml syropu limonkowego
 świeża mięta
 kostki lodu
Sposób przygotowania:
Wszystkie torebki zielonej herbaty Pure Green Tea Ahmad Tea London zalewamy gorącą wodą i parzymy przez ok. 3 minuty, po czym pozostawiamy do ostygnięcia. Następnie dodajemy sok z selera naciowego, sok jabłkowy oraz syrop limonkowy. Dorzucamy kostki lodu oraz świeżą miętę. Dokładnie mieszamy.

Tropikalny napój mango
Składniki:
 3 torebki herbaty English Tea No.1 Ahmad Tea London
 750 ml gorącej wody
 150 ml syropu o smaku mango lub soku z mango
 mango pokrojone w plasterki
 kostki lodu

Sposób przygotowania:
Wszystkie torebki herbaty English Tea No.1 Ahmad Tea London zalewamy gorącą wodą i parzymy przez 3-5 minut. Po zaparzeniu dodajemy syrop o smaku mango lub sok oraz pokrojony w drobne plasterki owoc. Wrzucamy kostki lodu.
Pyszne i orzeźwiające na zdrowie!

A to już wiesz?  Grillowanie dla najmłodszych

Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea London powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT Foods to firma, która od ponad 25 lat dba o wyjątkowy smak potraw, dostarczając najwyższej jakości produkty spożywcze. To zarówno importer i eksporter, jak i producent aromatycznych herbat, dojrzewających w słońcu owoców w puszkach, czy orientalnych produktów kuchni tysiąca i jednej nocy. Swoją ofertą firma zachęca zarówno pasjonatów gotowania, jak i osoby dopiero rozpoczynające kulinarną przygodę do wyjątkowej podróży po kuchniach świata. Z myślą o klientach powołała także do życia sklep internetowy (www.sklep.smacznego.pl), w którym smakosze odnaleźć mogą wszystkie produkty, które oferuje.
Marki w portfolio LEVANT Foods to między innymi Ahmad Tea London (herbaty oraz napary ziołowe i owocowe), Jasmeen (kuchnia orientalna), Sandra (przetwory owocowe i warzywne), Kühne (sosy, dressingi, octy i warzywa), Sandrini (produkty kuchni śródziemnomorskiej), Adriana i Siblou (ryby i owoce morza), Champion (dodatki do kawy i herbaty). Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdza m.in.: uzyskany ośmiokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – „Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

A to już wiesz?  Morwa biała bez tajemnic

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy