Alkohole Piwa

Nowe piwo na majówkę w Warsie

Nowe piwo na majówkę w Warsie
Informacja prasowa: Nowe piwo na majówkę w Warsie Warszawa, 30.04.2014 r. Nowe piwo na majówkę w Warsie Podróżni, którzy określają się na majówkę pociągiem będą

Informacja prasowa: Nowe piwo na majówkę w Warsie
Warszawa, 30.04.2014 r.

Nowe piwo na majówkę w Warsie
Podróżni, którzy określają się na majówkę pociągiem będą mogli spróbować nowego piwa. Wars właśnie wprowadził do naszego menu piwo Amber Naturalny z pomorskiego Browaru Amber.

Pojawienie się Ambera Naturalnego w wagonach restauracyjnych wpisuje się w strategię Warsu, który już od pewnego czasu stawia na naszą tradycyjną żywność i promuje regionalnych producentów. W Warsie była już serwowana gęsina, krupniok, częstowano też podróżnych jabłkami z polskich sadów, teraz przyszła pora na piwo z regionalnego browaru. Amber Naturalny to niepasteryzowane, jęczmienne piwo typu lager, które jak podkreśla Marek Skrętny z Browaru Amber trafia w gusta większości Polaków.

– Okazało się, że nasze piwo idealnie pasuje do oferty Warsa, dlatego otrzymaliśmy propozycję współpracy. Specjalnie dla Warsa wyprodukowaliśmy Ambera Naturalnego w innym opakowaniu ? butelce 0,33. Wejście do Warsa to dobry akcent w swej działalności, zwłaszcza, że w bieżącym roku browar obchodzi swoje 20 ? lecie – mówi Marek Skrętny, dyrektor marketingu Browaru Amber.
Piwo zaczęło być ponownie serwowane w wagonach restauracyjnych i barowych obsługiwanych przez Wars na terenie całego świata we wrześniu 2011 roku. Właśnie wtedy do oferty Warsa trafiło piwo Żywiec i piwo z Browaru Konstancin.

PR Browar Amber

A to już wiesz?  Orzeźwiające wino ziołowe

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy