Programy

Odżywcze Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy

Odżywcze Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy
Wrocław, 1.05.2017 INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: Odżywcze Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO 240 ml – NOWOŚĆ NOWOŚĆ ! BIO Smoothie

Wrocław, 1.05.2017

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: Odżywcze Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO 240 ml – NOWOŚĆ

NOWOŚĆ ! BIO Smoothie Green Power z ogórkiem, kiełkami pszenicy i spiruliną – Zielona moc zdrowej natury prosto od Rabenhorst

Oferta marki Rabenhorst, wiodącego producenta soków funkcjonalnych i ekologicznych dla dzieci oraz dorosłych, poszerzyła się o kolejną propozycję z segmentu smoothie – Odżywcze Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO.

Green Power Smoothie BioSmoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO to odżywcza kompozycja organicznych soków i bogatych w cenne składniki przecierów z białych winogron, kiwi, bananów, mango, jabłek, ogórków i kiełków pszenicy. Smoothie wzbogacone zostało także dodatkiem spiruliny, której zawdzięcza swój piękny, głęboki zielony kolor i moc niezwykłych właściwości. Spirulina, tak jak i kiełki pszenicy, zaliczane są do kategorii superfoods, czyli nieprzetworzonych produktów pochodzenia naturalnego, zawierających bardzo duże ilości protein, witamin, enzymów, minerałów i przeciwutleniaczy. Wspólnie tworzą prawdziwą bombę witaminową, która z powodzeniem zastępuje jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO jest w całości pochodzenia organicznego. Wyjątkowy proces pasteryzacji, polegający na łagodnym ogrzewaniu w możliwie najniższych temperaturach oraz specjalne butelkowanie, ograniczające dostęp tlenu sprawiają, że pożądane witaminy, minerały i pierwiastki śladowe nie ulegają destrukcji, lecz zostają zamknięte w butelce.

Wszystkie składniki Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych i biodynamicznych, gdzie dojrzewają powoli i zgodne ze swoim naturalnym rytmem, bez niepożądanych stymulatorów wzrostu i sztucznych nawozów. Najwyższa jakość owoców i warzyw kontrolowana jest już na pierwszym etapie produkcji, wówczas także ocenia się ich dojrzałość, kolor, smak i aromat. Tylko najlepsze owoce i warzywa mają szansę stworzyć produkt finalny – to właśnie przywiązanie do rygorystycznych standardów sprawia, że marka RABENHORST od stuleci jest synonimem jakości.

A to już wiesz?  Najlepsze aplikacje kuchenne TOP 10

Smoothie Green Power z ogórkiem i kiełkami pszenicy BIO marki RABENHORST to oczywiście produkt wegetariański i wegański.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 240 ml

Cena: ok 6 zł

Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy