Konsumpcja Wiadomości branżowe

Przez żołądek do serca

Gotowanie jest świetną zabawą, kreatywną formą spędzania wolnego czasu i tradycyjnym sposobem na okazywanie swoich uczuć bliskim. Żadne potrawy nie smakują lepiej, niż te przygotowanie własnoręcznie przez ukochaną osobę.Żyjemy w coraz większym pędzie, coraz więcej godzin spędzamy w pracy, mamy coraz mniej czasu dla siebie. Kiedy wracamy wreszcie po ciężkim dniu do domu, nie mamy ochoty już poświęcać czasu na gotowanie. Coraz więcej osób wybiera stołowanie się w restauracjach lub kupowanie gotowych potraw, które wystarczy jedynie podgrzać. To prostsze i nie zabiera dużo czasu. Wiele z nich jednak chciałoby czasem samemu przygotowywać posiłki dla siebie i najbliższych, lecz brakuje im odpowiednich umiejętności i odwagi. Nowoczesny i intuicyjny sprzęt AGD może zdziałać cuda i pomóc nam rozpocząć przygodę z gotowaniem.Idealną okazją, żeby spróbować swoich sił w kuchni jest zbliżające się Święto Zakochanych. W tym roku zaskocz swoją drugą połowę i zamiast rezerwacji w eleganckiej restauracji, przygotuj własnoręcznie walentynkową kolację. Poświęcony czas i zaangażowanie są

Gotowanie jest świetną zabawą, kreatywną formą spędzania wolnego czasu i tradycyjnym sposobem na okazywanie swoich uczuć bliskim. Żadne potrawy nie smakują lepiej, niż te przygotowanie własnoręcznie przez ukochaną osobę.

Żyjemy w coraz większym pędzie, coraz więcej godzin spędzamy w pracy, mamy coraz mniej czasu dla siebie. Kiedy wracamy wreszcie po ciężkim dniu do domu, nie mamy ochoty już poświęcać czasu na gotowanie. Coraz więcej osób wybiera stołowanie się w restauracjach lub kupowanie gotowych potraw, które wystarczy jedynie podgrzać. To prostsze i nie zabiera dużo czasu. Wiele z nich jednak chciałoby czasem samemu przygotowywać posiłki dla siebie i najbliższych, lecz brakuje im odpowiednich umiejętności i odwagi. Nowoczesny i intuicyjny sprzęt AGD może zdziałać cuda i pomóc nam rozpocząć przygodę z gotowaniem.

Idealną okazją, żeby spróbować swoich sił w kuchni jest zbliżające się Święto Zakochanych. W tym roku zaskocz swoją drugą połowę i zamiast rezerwacji w eleganckiej restauracji, przygotuj własnoręcznie walentynkową kolację. Poświęcony czas i zaangażowanie są jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie możesz dać ukochanej osobie.

Osobom, które chcą odkryć pasję gotowania, z pomocą przychodzą najnowsze technologie. Zaawansowany sprzęt AGD pozwala oszczędzić czas, jest przyjazny środowisku i prosty w obsłudze. Piekarniki Samsung z technologią Dual Cook pozwalają jednocześnie przygotowywać dwie zupełnie różne potrawy, używając różnych trybów pieczenia, bez ryzyka mieszania się zapachów między komorami. To olbrzymia oszczędność czasu i energii. Płyty indukcyjne Samsung ze strefą AnyDish pozwalają na gotowanie w naczyniach o różnym kształcie i rozmiarze. Specjalna strefa ogrzewa wyłącznie ten obszar, na którym stoi garnek czy patelnia. Dzięki tej funkcji możemy jednocześnie przygotować kilka potraw w krótkim czasie.

Bardzo ważną kwestią, kiedy chcemy zabrać się za pichcenie, jest odpowiednie przechowywanie produktów, które szybko się psują. Lodówka Samsung Food Showcase, dzięki podziałowi na innowacyjne podwójne drzwi i część wewnętrzną, otwiera więcej możliwości rozmieszczenia produktów. Gwarantuje to zawsze łatwy i szybki dostęp do najczęściej używanych produktów, co jest niezwykle wygodne w czasie gotowania. Lodówka zapewnia też na tyle dużo miejsca do przechowywania, że zmieszczą się w niej wszystkie przygotowane przez nas potrawy.

A to już wiesz?  Konkurs Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski

Nowoczesny sprzęt AGD nie jest w stanie jeszcze ugotować za nas wykwintnej kolacji, ale posiada coraz więcej rozwiązań, które pozwalają nam skrócić czas przygotowania dań i oszczędzać energię. Dzięki temu nasze próby kulinarne mogą stać się przyjemniejsze a ukochana osoba na pewno doceni nasze starania.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy