Napoje

Słodka, kolorowa i z bąbelkami. Taka jest nowa Oranżada

Słodka, kolorowa i z bąbelkami. Taka jest nowa Oranżada
Informacja prasowa: Jurajska NOWOŚĆ!!! ORANŻADA PYSZNY NAPÓJ NA NATURALNEJ WODZIE MINERALNEJ BEZ SŁODZIKÓW I KONSERWANTÓW ! Słodka, kolorowa i z bąbelkami. Taka jest nowa Oranżada!!!

Informacja prasowa: Jurajska
NOWOŚĆ!!!
ORANŻADA
PYSZNY NAPÓJ NA NATURALNEJ WODZIE MINERALNEJ
BEZ SŁODZIKÓW I KONSERWANTÓW !

Słodka, kolorowa i z bąbelkami. Taka jest nowa Oranżada!!! Wspomnienie szczęśliwego dzieciństwa, dobra zabawa i pyszny landrynkowy smak napoju. Wszystko to zamknięte w poręcznej butelce, którą możesz zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz orzeźwienia.

Nic nie smakuje lepiej w upalne dni niż schłodzona Oranżada. Produkowana na bazie naturalnej wody mineralnej, słodzona jedynie cukrem, bez słodzików i konserwantów pozwala beztrosko cieszyć się szalonymi bąbelkami i delektować pyszną słodyczą. Dodaje energii i pobudza do zabawy.

Tradycyjny landrynkowy smak z łatwością przywodzi na myśl wspomnienia z dzieciństwa. Oranżada doskonale sprawdzi się zarówno na dziecięcych przyjęciach, jak i na party dla dorosłych. Trzy warianty kolorystyczne to wybór dla każdego. Czerwona i biała to spełnienie oczekiwań poszukiwaczy tradycyjnej Oranżady. Niebieska to propozycja dla otwartych na nowe wrażenia.

Dostępna w butelkach o pojemności 1,25l. Cena: 2,10 zł /but

PROSTY POMYSŁ NA
DOBRĄ ZABAWĘ Z ORANŻADĄ !

A to już wiesz?  PORADNIK KONESERA KAWY

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy