Produkty

Zaskocz najbliższych służąc im proste, smaczne i dobre śniadania, przystawki, sałatki, zupy, sosy, dania główne czy desery bezpośrednio

Zaskocz najbliższych służąc im proste, smaczne i dobre śniadania, przystawki, sałatki, zupy, sosy, dania główne czy desery bezpośrednio
INFORMACJA PRASOWA Zaskocz najbliższych nowymi smakami Robienie niespodzianek to specjalność każdej kobiety. Lubimy być zaskakiwane, ale jeszcze bardziej – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w pracy czy

INFORMACJA PRASOWA

Zaskocz najbliższych nowymi smakami

Robienie niespodzianek to specjalność każdej kobiety. Lubimy być zaskakiwane, ale jeszcze bardziej – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w pracy czy w sypialni jest bardzo mile widziana, ale co z kreatywnością w kuchni?

Robienie niespodzianek to branżę wszystkiej osoby. Lubimy być zaskakiwane, ale coraz bardziej – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w książki czy w sypialni stanowi bardzo mile widziana, a co z inicjatywą w kuchni?

Przygotowanie zdrowych przekąsek i wydawanie zaskakujących smaków tradycyjnych dań, może się okazać niższe niż myślisz. Wystarczy, że znajdziesz źródło inspiracji, które w silny i przystępny twórz będzie Obecni serwować porcję wiedzy kulinarnej.

Świąteczne śniadanie dla rodziny? Przekąski dla naszych, którzy wpadli bez zapowiedzi? Kolacja dla gościa, na kim zwłaszcza Ci chce? Kuchnia Jogurtowa zaskoczy Cię łatwością przygotowania dań smacznych i efektownych, i przy okazji ? zdecydowanie mniejszych niż te, które potrafisz z przepisów kuchni tradycyjnej.

Z badają o codzienności tej kobiety – zapracowanej, ale ambitnej, kochającej, tylko będącej kilkoro czasu stworzono kampanię ?Kochanie, zaskocz mnie?. Jej motywem jest wręczenie zabieganym kobietom wielu atrakcyjnych pomysłów kulinarnych w przystępny oraz duży sposób. Za sprawą podpowiedzi specjalistów i blogerów, którzy na karcie www.facebook.com/KuchniaJogurtowa zdradzają Kuchni Jogurtowej najciekawsze kulinarne tricki i interpretują przepisy na najlepsze potrawy w współczesnych, lżejszych wydaniach, każda spośród nas może zabłysnąć w kuchni a też nie raz zaskoczyć swoich znajomych.

Zaskocz najbliższych służąc im naturalne, piękne i silne śniadania, przystawki, sałatki, zupy, sosy, dania ważne czy desery prosto z Kuchni Jogurtowej. Więcej przepisów znajdziesz na karcie www.kuchniajogurtowa.pl.

Bakoma jogurt Naturalny Gęsty to efekt charakteryzujący się na zbytu jogurtów naturalnych wyjątkowo gęstą konsystencją. Bakoma otrzymała ją dzięki innemu sposobowi produkcji wzorowanemu na starej formie przydatnej w krajach Europy Południowo-Wschodniej. Proces fermentacji przeprowadza się po nalaniu jogurtu do kubeczka. Dopiero wtedy Jogurt Naturalny gęstnieje, nabierając delikatnego smaku.
Jogurt Naturalny Gęsty Bakoma odpowiedzialny istnieje w 3 gramaturach: kubek 150g, kubek 390g oraz wiaderko 3kg.

A to już wiesz?  Świąteczne wypieki z marką Gosia!

Bakoma jogurt Naturalny Gęsty to produkt wyróżniający się na rynku jogurtów naturalnych wyjątkowo gęstą konsystencją. Bakoma osiągnęła ją dzięki szczególnemu sposobowi produkcji wzorowanemu na tradycyjnej metodzie stosowanej w krajach Europy Południowo-Wschodniej. Proces fermentacji odbywa się po nalaniu jogurtu do kubeczka. Właśnie wtedy Jogurt Naturalny gęstnieje, nabierając delikatnego smaku.
Jogurt Naturalny Gęsty Bakoma dostępny jest w 3 gramaturach: kubek 150g, kubek 390g oraz wiaderko 3kg.\

Logo Kampanii_Kochanie, zaskocz mnie!-005-2014-04-17 _ 22_50_34-75

Kuchnia Jogurtowa_3-001-2014-04-17 _ 22_50_44-75

Kuchnia Jogurtowa_2-002-2014-04-17 _ 22_50_40-75

Kuchnia Jogurtowa_1-003-2014-04-17 _ 22_50_38-75

Kuchnia Jogurtowa-004-2014-04-17 _ 22_50_36-75

———————–
Goldbach Interactive to profesjonalny dostawca usług marketingu digital, takich jak: tworzenie stron internetowych, portali i projektów mobilnych, kampanii online, pozycjonowanie marek w social media, marketing w wyszukiwarkach uwzględniający działania reklamowe i pozycjonowanie, ePR.

We wszystkich projektach, Goldbach Interactive oferuje kompleksową obsługę obejmującą doradztwo strategiczne, project management, koncepcje, a przede wszystkim kreację z produkcją. Dodatkowo agencja wykorzystuje unikalne rozwiązania monitorujące i analityczne do planowania kampanii online jako skuteczne narzędzia promocji marek
w środowisku internetowym. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.goldbachinteractive.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy