Styl życia Wiadomości branżowe

?Amazon Kindle-killer? dostępny w Polsce. Czytnik e-booków Onyx BOOX Classic za 269 zł już w sprzedaży

– Arta Tech, europejski dystrybutor czytników Onyx BOOX i urządzeń multimedialnych Midia, wprowadza do sprzedaży nowy model czytnika e-booków Onyx BOOX Classic w cenie 269 złotych.            Onyx BOOX Classic ma być odpowiedzią na e-czytnik Amazon Kindle 5. Jest dedykowany osobom w każdym wieku potrzebującym klasycznego czytnika e-booków w atrakcyjnej cenie. Solidne wykonanie i poręczny rozmiar czynią ten model idealnym wyborem dla ludzi w ruchu i dla szukających prostoty. Onyx BOOX Classic spełnia główne wymagania stawiane przez Polskich klientów, których nie pokrywa Amazon Kindle 5 tj. posiada spolszczony interfejs, który ułatwia użytkowanie, wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB, który jest sprzedawany przez większość e-księgarń w Polsce i na Świecie, użytkownik czytnika ma pełne wsparcie i gwarancję w języku polskim - w tym 12 miesięcy w systemie door-to-door na terenie całego kraju.W przeciwieństwie do Kindle 5, Onyx BOOX Classic posiada ekran w technologii e-papieru  z wyższą rozdzielczością, która sprawia, że wyświetlany tekst jest bardziej wyraźny i klarowny. Użytkownicy

? Arta Tech, europejski dystrybutor czytników Onyx BOOX i urządzeń multimedialnych Midia, wprowadza do sprzedaży nowy model czytnika e-booków Onyx BOOX Classic w cenie 269 złotych.

            Onyx BOOX Classic ma być odpowiedzią na e-czytnik Amazon Kindle 5. Jest dedykowany osobom w każdym wieku potrzebującym klasycznego czytnika e-booków w atrakcyjnej cenie. Solidne wykonanie i poręczny rozmiar czynią ten model idealnym wyborem dla ludzi w ruchu i dla szukających prostoty. 

Onyx BOOX Classic spełnia główne wymagania stawiane przez Polskich klientów, których nie pokrywa Amazon Kindle 5 tj. posiada spolszczony interfejs, który ułatwia użytkowanie, wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB, który jest sprzedawany przez większość e-księgarń w Polsce i na Świecie, użytkownik czytnika ma pełne wsparcie i gwarancję w języku polskim – w tym 12 miesięcy w systemie door-to-door na terenie całego kraju.

W przeciwieństwie do Kindle 5, Onyx BOOX Classic posiada ekran w technologii e-papieru  z wyższą rozdzielczością, która sprawia, że wyświetlany tekst jest bardziej wyraźny i klarowny. Użytkownicy również mogą liczyć na możliwość zwiększenia przestrzeni na swoje pliki poprzez kartę SD. Posiadacze Classica mający w swoich zbiorach e-booki w formacie PDF mogą wykorzystać zaawansowaną technologię przepływy tekstu (reflow), co oznacza, że wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie z powiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie ?wycina? tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Owa funkcja nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.

 

Onyx BOOX Classic wyróżnia się również wbudowanymi aplikacjami Midiapolis Drive i News Reader.

Dysk internetowy Midiapolis Drive pozwala na przechowywanie do 2 GB plików za darmo, dzięki czemu użytkownik ma swoje e-książki zawsze przy sobie w myśl zasady – klikam, pobieram, czytam. Dla tych, którzy uwielbiają konsumować prasę internetową oraz ulubione blogi i portale Classic oferuje aplikację News, dzięki której można śledzić najnowsze wiadomości od wydawców z całego świata. Sport, biznes, rozrywka, moda i nie tylko ? teraz wszystko w jednym miejscu i na wygodnym e-papierze.

A to już wiesz?  Jak zorganizować ślub w plenerze?

Interfejs użytkownika w Onyx BOOX Classic został z myślą o szybkim i łatwym dostępie do aktualnie czytanych oraz nowo dodanych książek. Przy projektowaniu urządzenia położono nacisk na łatwość korzystania z najczęściej wykorzystywanych funkcji tj. przechodzenia do następnych stron czy regulowania rozmiaru czcionki bez zarzucania użytkownika dużą ilością zaawansowanych opcji, zbędnych przy czytaniu beletrystyki.

            Onyx BOOX Classic jest dostępny w sprzedaży Agito.pl, Allegro.pl, Vobis.pl oraz sieci sklepów Euro RTV AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Saturn na terenie całej Polski w cenie 269 złotych.

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Arta Tech. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy