Rozrywka

Nowy BIO mus z daktylami

Nowy BIO mus z daktylami
Wrocław, 10.07.2018 INFORMACJA PRASOWA MARKA: HOLLE ASORTYMENT: NOWOŚĆ w ofercie! EKOLOGICZNY Mus z jabłek, jagód i daktyli od 6. miesiąca życia – 90 g Nowy

Wrocław, 10.07.2018
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: HOLLE
ASORTYMENT: NOWOŚĆ w ofercie! EKOLOGICZNY Mus z jabłek, jagód i daktyli od 6. miesiąca życia – 90 g
Nowy BIO mus z daktylami HOLLE – pyszna, naturalnie słodka przekąska tylko z owoców

Nowy mus w ofercie marki Holle to pyszny, ekologiczny smakołyk w wygodnej tubce z dużym korkiem. Jest naturalny, soczyście owocowy a swoją wyjątkowa słodycz zawdzięcza dodatkowi daktyli. Nowy bio mus jest świetną propozycja dla rodziców stawiających w menu swoich dzieci na naturalne, bezpieczne produkty organiczne oraz ciekawe smaki w wygodnej formie.
Ekologiczny mus Holle to naturalne połączenie trzech składników: jabłek, jagód i daktyli. Całość tworzy pyszny, pachnący słodkimi owocami smakołyk, za którym przepadają nie tylko maluszki, ale także wszyscy miłośnicy naturalnych, owocowych smaków. Mus ma gładką konsystencję, bez grudek i pestek, a jego gęstość jest idealnie dostosowana do możliwości półrocznego dziecka.
Mus składa się w 100% z przetartych owoców pochodzących wyłącznie z rolnictwa biodynamicznego. Składniki są organiczne, ekologiczne, wyhodowane zgodnie z rytmem natury. Produkt posiada certyfikat Demeter, gwarantujący jego bardzo wysoka jakość. Nie zawiera glutenu, białka mleka, jaj, soli, wody, cukru, dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Mus dostępny jest w wygodnych saszetkach z dużym korkiem, który ułatwia odkręcanie oraz daje większe zabezpieczenie przed przypadkowym połknięciem zakrętki przez malucha.
Nowy ekologiczny Mus z jabłka z jagodami i daktylami od 6. miesiąca życia marki Holle to idealna przekąska w domu, w czasie podróży i spacerów. Słodki smak i bezpieczny, naturalny skład zachęca do jedzenia nie tylko najmłodszych, ale także wszystkich miłośników natury i ekologicznych przekąsek.
www.holle.pl
Marka: Holle
Waga netto: 90 g
Cena: ok. 5 zł

* HOLLE – szwajcarski producent ekologicznej żywności dla najmłodszych to jedna z najstarszych firm w branży żywności dla dzieci w Europie. Ponad 80. lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że Holle zyskało pozycję wiodącego producenta zdrowej i ekologicznej żywności dla niemowląt. Od samego początku produkty marki wytwarzane były w sposób naturalny – już w roku 1933 bezkompromisowo zrezygnowano ze stosowania chemicznych substancji przetwórczych i konserwantów. Do dzisiaj w produkcji żywności dla dzieci stosowane są wyłącznie surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz biologiczno-dynamicznego, poddawane bezpiecznemu przetwarzaniu z zachowaniem pełnych wartości odżywczych – dzięki temu każdy z niemal 80. oferowanych produktów cechuje się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa.

A to już wiesz?  CZEKOLADA NA GORĄCO Z MALINAMI

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy