Kultura Wiadomości branżowe

Jerzy Owsiak tegorocznym Laureatem Nagrody Mediów Niptel

Jerzy Owsiak tegorocznym Laureatem Nagrody Mediów Niptel
Jerzy Owsiak został tegorocznym Laureatem Nagrody Mediów Niptel.  Nagroda została przyznana właśnie jemu, za „niezłomność i perfekcję w prowadzeniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2013 r.” a także za „stworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki i największego wydarzenia medialnego, które służy społeczeństwu, jakim jest WOŚP”. Tegoroczna Nagroda Mediów Niptel została przyznana 2 kwietnia po raz XIX.Nagroda Mediów Niptel, jest nagrodą, wyróżniającą i promującą osoby odznaczające się profesjonalizmem, obiektywizmem i rzetelnością informacyjną, a także wydarzenia artystyczne i instytucje, które w sposób istotny zafunkcjonowały w kulturze. Przyznawana nieprzerwanie od 1995 roku obejmuje wiele aspektów życia medialnego w Polsce i zdobyła uznanie przede wszystkim za  niezależność oceny wydarzeń.W tegorocznej edycji, nominowanych  było w sumie 21 podmiotów – osób, wydarzeń i instytucji. Wśród tych ostatnich, między innymi: Stadion Narodowy (za otwartość i profesjonalną współorganizację najlepszych eventów w kraju), Filmoteka

Jerzy Owsiak został tegorocznym Laureatem Nagrody Mediów Niptel.  Nagroda została przyznana właśnie jemu, za ?niezłomność i perfekcję w prowadzeniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2013 r.? a także za ?stworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki i największego wydarzenia medialnego, które służy społeczeństwu, jakim jest WOŚP?. Tegoroczna Nagroda Mediów Niptel została przyznana 2 kwietnia po raz XIX.

<

p style=”text-align: justify;”>Nagroda Mediów Niptel, jest nagrodą, wyróżniającą i promującą osoby odznaczające się profesjonalizmem, obiektywizmem i rzetelnością informacyjną, a także wydarzenia artystyczne i instytucje, które w sposób istotny zafunkcjonowały w kulturze. Przyznawana nieprzerwanie od 1995 roku obejmuje wiele aspektów życia medialnego w Polsce i zdobyła uznanie przede wszystkim za  niezależność oceny wydarzeń.

W tegorocznej edycji, nominowanych  było w sumie 21 podmiotów ? osób, wydarzeń i instytucji. Wśród tych ostatnich, między innymi: Stadion Narodowy (za otwartość i profesjonalną współorganizację najlepszych eventów w kraju), Filmoteka Narodowa (za pierwszy rok działalności ?nowego? Iluzjonu, a także portal Polskie Radio (za skuteczne łączenie misji medium publicznego z oczekiwaniami współczesnego odbiorcy m.in. poprzez udostępnianie unikatowych archiwów dźwiękowych Polskiego Radia oraz specjalnych serwisów tematycznych).

Oprócz nagrodzonego Jerzego Owsiaka, wśród Nominowanych znaleźli się między innymi: Agata Passent i Filip Łobodziński wraz z zespołem (za program w TVN24 ?Xsięgarnia?) a także był Włodek Pawlik (za nagrodzoną Grammy płytę ?Night in Calisia?).

Ubiegłorocznym Laureatem Nagrody został organizator Festiwalu Open?er Mikołaj Ziółkowski i zespółAlter Art.którzy zostali uhonorowani za ?wielką sztukę na wielkim festiwalu, czyli Open?er 2012?.

 Laureaci poprzednich edycji to między innymi: RMF FM, ks. Józef Tischner (pośmiertnie), Jan Nowak-Jeziorański, TVN 24  Waldemar Milewicz, telewizje: TVP, TVN i POLSAT, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski i program ?Teraz My?, Jan Ołdakowski, Scena Faktu Teatru Telewizji Polskiej, Waldemar Dąbrowski, Zygmunt Solorz-Żak.

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Sprawdź, o ile wzrosną emerytury i renty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy