Aktualności

Owocowa Poczta Jogurtowa

Owocowa Poczta Jogurtowa
?Owocowa Poczta Jogurtowa? ? nowy konkurs Bakomy W nowym konkursie Bakomy ?Owocowa Poczta Jogurtowa? możesz wygrać markowe zegarki i aż 90 zestawów prezentów. Co trzeba

?Owocowa Poczta Jogurtowa? ? nowy konkurs Bakomy

W nowym konkursie Bakomy ?Owocowa Poczta Jogurtowa? możesz wygrać markowe zegarki i aż 90 zestawów prezentów. Co trzeba zrobić? Wystarczy tylko, że zaproponujesz najciekawsze wyjście z ?nieidealnej sytuacji?.

Aby wziąć udział w konkursie ?Owocowa Poczta Jogurtowa?, wystarczy polubić fanpage ?Nieidealna? na Facebooku oraz wymyślić kreatywne wyjście z opisanej w aplikacji konkursowej niecodziennej sytuacji, w której znaleźć się może każda kobieta. Codziennie trzy najciekawsze rozwiązania zagadki zostaną nagrodzone paczką prezentów od firmy Bakoma. Dodatkowo, w każdym z sześciu miast, w których realizowany jest konkurs, wybrana zostanie jedna, najlepsza odpowiedź. Jej autorka otrzyma nagrodę tygodnia, czyli zegarek marki Fossil.

Konkurs potrwa do 24 października. Co tydzień szansę na nagrody mają mieszkanki innego miasta: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta i Łodzi.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na fanpage?u ?Nieidealna? – www.facebook.com/kobietanieidealna.

A to już wiesz?  Tydzień czekolady, kawy i herbaty start 27 października

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy