Kultura Wiadomości branżowe

„Pierwsza miłość” – zobacz, jak przez 10 lat zmieniała się Aneta Zając! (zdjęcia)

Aż nie chce się wierzyć, że uwielbiany przez widzów serial "Pierwsza miłość" ma już 10 lat. Dokładnie 4 listopada minęła dekada, od kiedy wyemitowano 1. odcinek serialu.Przez ten czas wiele w życiu serialowych bohaterów się zmieniło. Jednak ich zawiłe, życiowe perypetie wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Od 1. odcinka w jednej z głównych ról niezmiennie gra zwyciężczyni 1. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Aneta Zając. Aktorka nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a zmiany zawsze były dla niej korzystne. Czas omija ją szerokim łukiem, a z fotografii wciąż zerka na nas ta sama uśmiechnięta i urocza, młoda dziewczyna!Pierwsza miłość - od poniedziałku do piątku, o godzinie 18. w POLSACIE!  dostarczył infoWire.pl

Aż nie chce się wierzyć, że uwielbiany przez widzów serial „Pierwsza miłość” ma już 10 lat. Dokładnie 4 listopada minęła dekada, od kiedy wyemitowano 1. odcinek serialu.

Przez ten czas wiele w życiu serialowych bohaterów się zmieniło. Jednak ich zawiłe, życiowe perypetie wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Od 1. odcinka w jednej z głównych ról niezmiennie gra zwyciężczyni 1. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Aneta Zając. 

Aktorka nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a zmiany zawsze były dla niej korzystne. Czas omija ją szerokim łukiem, a z fotografii wciąż zerka na nas ta sama uśmiechnięta i urocza, młoda dziewczyna!

Pierwsza miłość – od poniedziałku do piątku, o godzinie 18. w POLSACIE!

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  Tomek Kowalski w egzoszkielecie ? specjalny występ w Must be the Music

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy