Styl życia Wiadomości branżowe

Poznaj zabiegi, które przygotują Twoje ciało do wakacji

Planując urlop wielu z nas postanawia zrzucić nagromadzone przez zimę kilogramy i wymodelować swoją sylwetkę. Wiosenne ożywienie widać szczególnie na zatłoczonych siłowniach i salach fitness. W końcu do kolejnego sezonu bikini zostały niecałe 3 miesiące. A gdyby tak tłuszcz spalił się sam? Z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Masaż, który wyszczuplaNajbardziej znanym zabiegiem wyszczuplającym jest endermologia. To zabieg, podczas którego oddziałuje się na skórę i podskórną tkankę łączną, zwalczając cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Endermologia pozwala skutecznie walczyć z miejscową otyłością i redukować skórkę pomarańczową w każdym stopniu jej zaawansowania. Ponadto zabieg redukuje zastoje limfatyczne oraz pomaga zmniejszyć widoczność rozstępów. Terapia jest przyjemna, działa rozluźniająco i stanowi doskonały relaks całego ciała. Zabiegi wykonuje się w specjalnym kombinezonie. Seria zabiegów pozwala utracić od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodach i znacznie wygładzić skórę. To zabieg zarówno dla pań, jak i

Planując urlop wielu z nas postanawia zrzucić nagromadzone przez zimę kilogramy i wymodelować swoją sylwetkę. Wiosenne ożywienie widać szczególnie na zatłoczonych siłowniach i salach fitness. W końcu do kolejnego sezonu bikini zostały niecałe 3 miesiące. A gdyby tak tłuszcz spalił się sam? Z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Masaż, który wyszczupla

Najbardziej znanym zabiegiem wyszczuplającym jest endermologia. To zabieg, podczas którego oddziałuje się na skórę i podskórną tkankę łączną, zwalczając cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Endermologia pozwala skutecznie walczyć z miejscową otyłością i redukować skórkę pomarańczową w każdym stopniu jej zaawansowania. Ponadto zabieg redukuje zastoje limfatyczne oraz pomaga zmniejszyć widoczność rozstępów. Terapia jest przyjemna, działa rozluźniająco i stanowi doskonały relaks całego ciała. Zabiegi wykonuje się w specjalnym kombinezonie. Seria zabiegów pozwala utracić od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodach i znacznie wygładzić skórę. To zabieg zarówno dla pań, jak i panów, świetnie działający na miejscowe otłuszczenia, np. brzucha, czy pleców. Liderem technologii jest francuska firma LPG, producent Lipomassage? Endermologie?.

Drenaż limfatyczny

Innym zabiegiem polecanym osobom, które chcą zadbać o swoje ciało jest terapia EAT? Skin Shock?, zapewniająca natychmiastowe odmłodzenie i ujędrnienie ciała. Nowatorska technologia stanowi połączenie terapii falami akustycznymi i elektrycznymi. Podczas zabiegu następuje regeneracja i odbudowa tkanek, nasila się również produkcja kolagenu. Terapia usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Po serii zabiegów skóra jest ujędrniona i wygładzona. Następuje zdecydowana  redukcja cellulitu oraz zwiększenie elastyczności i napięcia skóry. Terapię można stosować na brzuch, pośladki, boki, ramiona i uda. Pojedynczy zabieg trwa około godziny i nie wymaga rekonwalescencji. Optymalne efekty przynosi seria 10 zabiegów. 

Szok termiczny

Pacjentki decydujące się na zabiegi z zakresu modelowania sylwetki poszukują często terapii, która nie tylko zredukuje widoczność cellulitu, ale także poprawi ogólny kształt sylwetki i przywróci jędrność skóry. Takim zabiegiem jest TriLipo? MAXIMUS? MED. Szerokie spektrum zastosowania tego urządzenia medycznego pozwala zlikwidować miejscową otyłość oraz ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu. Ponadto, możliwe jest wyrzeźbienie sylwetki bez bólu, operacji i długiego okresu rekonwalescencji. TriLipo? MAXIMUS? MED To najbardziej kompleksowy system anti-aging dostępny na rynku. Urządzenie jako jedyne działa aż na czterech poziomach ludzkiej tkanki: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej oraz mięśniach. Połączenie kilku technologii w jeden zabieg pozwala doprowadzić komórki tłuszczowe do szoku termicznego, podwajając efekty zabiegów. Pojedyncza sesja urządzeniem TriLipo? MAXIMUS? MED trwa 1h. Najlepsze efekty przynosi wykonanie serii 4 do 6 zabiegów. 

A to już wiesz?  ?Amazon Kindle-killer? dostępny w Polsce. Czytnik e-booków Onyx BOOX Classic za 269 zł już w sprzedaży

Nieinwazyjna liposukcja

Kolejną metodą, która dostępna jest w najlepszych klinikach medycyny estetycznej i renomowanych salonach kosmetycznych jest terapia z wykorzystaniem urządzenia EXILIS? BTL. Sekret skuteczności technologii stworzonej przez producenta najwyższej jakości aparatury medycznej polega na połączeniu terapii ultradźwiękowej z kontrolowanym spalaniem komórek tłuszczowych poprzez nagrzanie tkanki. Urządzenia skutecznie zmniejsza tkankę tłuszczową, poprawia napięcie, sprężystość i teksturę skóry, modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Bardzo dobre rezultaty osiągane dzięki zabiegom z wykorzystaniem urządzenia EXILIS? BTL sprawiają, że są one bezpieczną alternatywą dla bardziej inwazyjnych technik liposukcji i lipolizy iniekcyjnej. Jeden zabieg trwa od 1 do 1,5 godziny. Najlepsze efekty przynosi seria 4-6 zabiegów.

Bezdotykowy zabójca tłuszczu

Od kilku sezonów na rynku dostępny jest również VANQUISH?, amerykański killer tłuszczu, który pozwala zgubić nawet do kilkunastu centymetrów w obwodzie brzucha  w zaledwie 4 do 6 tygodni! Wszystko odbywa się bez kontaktu z ciałem pacjenta i zajmuje zaledwie 30 minut. Dokładnie tyle trwa jeden zabieg z zastosowaniem aparatu VANQUISH?. Sekret skuteczności metody z wykorzystaniem urządzenia VANQUISH? polega na zastosowaniu technologii LAHF (wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości). Pacjent leży pod specjalnym aparatem, który ?obejmuje? poddawany terapii obszar nie dotykając ciała. Innowacyjne urządzenie wykrywa tłuszcz i samo dobiera odpowiednią ilość energii potrzebnej do jego rozbicia. Dzięki temu trafia ona dokładnie w miejsce przeznaczenia, bez ryzyka poparzenia skóry, przegrzania mięśni lub organów wewnętrznych. Skóra podgrzewana jest do 43 stopni, a leżące głębiej warstwy nawet do 46! Pacjent odczuwa tylko intensywne, przyjemne ciepło. Najlepsze efekty terapii z wykorzystaniem urządzenia VANQUISH? uzyskuje się po wykonaniu serii 4 zabiegów w odstępach 5-7 dni. Zabieg można wykonać na obszar brzucha i boczków. 

Różne problemy, różne terapie

Każdy z nas jest inny, ma inne nawyki żywieniowe, prowadzi specyficzny tryb życia, zmaga się z różnymi chorobami. Z tego powodu przed podjęciem decyzji o zastosowaniu konkretnych zabiegów z zakresu wyszczuplania i modelowania sylwetki warto skonsultować się ze specjalistą, który zdiagnozuje nasze problemy i dobierze odpowiednią terapię. W naszej Klinice taka konsultacja jest bezpłatna.? mówi dr. Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki medycyny Estetycznej VESUNA. Najczęściej proponujemy pakiety różnych zabiegów, których połączenie zapewni satysfakcjonujące rezultaty. Dobieramy je indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta tak, by osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty modelowania i wyszczuplania sylwetki. Dzięki takim połączeniom nasi pacjenci w krótkim czasie tracą zbędne centymetry i odzyskują pewność siebie.? dodaje.

A to już wiesz?  Galeria filmowych murali już otwarta

Zdrowa zbilansowana dieta to podstawa

Zabiegi estetyczne są sposobem na osiągnięcie relatywnie szybkich i długofalowych rezultatów. Decydując się na ich wykonanie warto jednak wprowadzić trwałe zmiany do swojego jadłospisu i pamiętać o aktywności fizycznej. Regularne nawadnianie naszego organizmu, zdrowa dieta oraz ćwiczenia spotęgują osiągnięte rezultaty i poprawią nasze samopoczucie. Wówczas z jeszcze większa radością wskoczymy w ulubiony kostium kąpielowy.


dostarczył infoWire.pl

Źródło VESUNA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy