Kultura Wiadomości branżowe

Darmowa Aplikacja Mobilna pozwalająca na Naukę Słownictwa oraz Zwrotów Potrzebnych w podróżny zostaje wprowadzona w 30 językach

750 000 użytkowników korzystało z naszej aplikacji przez ostatnie miesiące w wersji beta w celu nauki Angielskiego.Wczorajsza premiera aplikacji oferuje ponad 30 różnych języków.Bezstresowa nauka z wykorzystaniem systemu opartego na najnowszych osiągnięciach nauki dla optymalnego zapamiętywania.W dniu wczorajszym została uruchomiona aplikacja mobilna Trener Słownictwa przez LanguageCourse.net w ponad 30 językach. Bez absolutnie żadnych kosztów, użytkownicy uzyskują dostęp do ponad dziesięciu tysięcy słów i zwrotów i mogą wybierać spośród kursów obejmujących slang, zwroty potrzebne w podróży, wyrażenia biznesowe, słówka do poszczególnych egzaminów językowych, takich jak TOEFL bądź tylko do najczęściej używanych słówek. Z ponad 30 dostępnych języków, użytkownicy mogą nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków, od arabskiego po wietnamski.Oprócz dużej ilości darmowych informacji, aplikacja zapewnia również wyjątkową możliwość tworzenia i uczenia się z własnej listy
  • 750 000 użytkowników korzystało z naszej aplikacji przez ostatnie miesiące w wersji beta w celu nauki Angielskiego.
  • Wczorajsza premiera aplikacji oferuje ponad 30 różnych języków.
  • Bezstresowa nauka z wykorzystaniem systemu opartego na najnowszych osiągnięciach nauki dla optymalnego zapamiętywania.

W dniu wczorajszym została uruchomiona aplikacja mobilna Trener Słownictwa przez LanguageCourse.net w ponad 30 językach. Bez absolutnie żadnych kosztów, użytkownicy uzyskują dostęp do ponad dziesięciu tysięcy słów i zwrotów i mogą wybierać spośród kursów obejmujących slang, zwroty potrzebne w podróży, wyrażenia biznesowe, słówka do poszczególnych egzaminów językowych, takich jak TOEFL bądź tylko do najczęściej używanych słówek. Z ponad 30 dostępnych języków, użytkownicy mogą nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków, od arabskiego po wietnamski.

Oprócz dużej ilości darmowych informacji, aplikacja zapewnia również wyjątkową możliwość tworzenia i uczenia się z własnej listy słówek, na przykład opartej na własnym podręczniku szkolnym. Kiedy przesyłasz słowo, pliki audio z prawidłową wymową i odpowiadające im obrazy są automatycznie pobierane przez Trenera Słownictwa, w celu zaoszczędzania Twojego czasu podczas tworzenia własnej listy wyrazów.

„Komputerowo wspomagane systemy fiszek przyspieszają naukę słówek. Mogą przekształcić dawniej stresujące i żmudne zadanie w zabawne i przyjemne doświadczenie.” powiedział Daniel Spohn, dyrektor LanguageCourse.net.

Aplikacja może być ustawiona na tryby super nauki, wyłącznie słuchania, idealna do nauki w czasie jazdy, czy prac domowych.

„Każdy rozdział trwa około 5 minut i jest łatwo dostosowany do pracowitych dni. Spędzając zaledwie 5 minut dziennie budujesz w zaskakująco krótkim czasie, solidne podstawy do najpotrzebniejszego słownictwa w danym języku. Najlepszym rozwiązaniem jest przekształcenie tego doświadczenia w codzienny nawyk, wtedy powtórzenia mogą być doskonale koordynowane w celu optymalnego zapamiętywania” według Daniela Spohna.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, w czasie okresu beta, aplikacja Trener Słownictwa do nauki angielskiego była pobrana przez ponad 750 000 użytkowników.  Wczoraj w dniu oficjalnej premiery, aplikacja jest po raz pierwszy dostępna, również do nauki ponad 30 języków poza angielskim. Wersja internetowa Trenera Słownictwa jest dostępna na stronie LanguageCourse.net. Na razie aplikacja jest dostępna w Google Playstore dla telefonów i tabletów z systemem Android. Wersja iOS dla użytkowników Apple będzie dostępne wkrótce. 

A to już wiesz?  Konkurs ?Muzyka do nakręcenia? ogłasza zwycięzcę! Zespół HOAP wygrywa teledysk

Linki

Pełna lista funkcji i porównanie z innymi wiodącymi aplikacjami do nauki języków
Aplikacja Trener Słownictwa na Google Playstore
60 sekundowy filmik prezentujący aplikację
Wersja internetowa Trenera Słownictwa ? Strona Internetowa LanguageCourse.net
 


dostarczył infoWire.pl

Źródło LanguageCourse. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy