Produkty

Pożywne śniadanie lub chrupiąca przekąska dla dużych i małych alergików

Pożywne śniadanie lub chrupiąca przekąska dla dużych i małych alergików
INFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Czekoladowe poduszeczki bezglutenowe 200g 3 PAULY – Bezglutenowe czekoladowe poduszeczki ? pożywne śniadanie lub chrupiąca przekąska dla dużych i

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Czekoladowe poduszeczki bezglutenowe 200g

3 PAULY – Bezglutenowe czekoladowe poduszeczki ? pożywne śniadanie lub chrupiąca przekąska dla dużych i małych alergików

Firma 3 PAULY od lat tworzy zróżnicowane, wyjątkowo smaczne, dietetyczne produkty żywnościowe, skierowane głównie do grupy konsumenckiej, jaką są osoby cierpiące na celiakię oraz inne alergie pokarmowe. W ofercie marki znajdują się m.in. bezglutenowe, bezlaktozowe chleby, makarony, składniki do pieczenia, a także muesli i słodycze. Wyróżnia je wyjątkowo niski poziom alergenów, a także atrakcyjny smak, nieustępujący w niczym ich tradycyjnym odpowiednikom.

Bezglutenowe, bezlaktozowe Czekoladowe poduszeczki 3PAULY to nowy na polskim rynku produkt skierowany do dorosłych, młodszych oraz najmłodszych alergików a także osób cierpiących na nietolerancje i problemy pokarmowe. Czekoladowe poduszeczki 3PAULY powstają z najwyższej jakości mąki bananowej, pełnoziarnistej mąki ryżowej, sproszkowanego kakao oraz naturalnego aromatu wanilii, są naturalne i wolne od wszelkich konserwantów, sztucznych dodatków i ulepszaczy. To sprawia, że są doskonałe w smaku, kusząco aromatyczne a przy tym 100% bezpieczne dla zdrowia alergików pokarmowych. Zawierają także znaczne ilości błonnika, który reguluje pracę układu pokarmowego oraz pomaga dbać o linię. Bezglutenowe poduszeczki 3 PAULY mogą ze smakiem jeść osoby cierpiące na nietolerancję laktozy ? produkt ten bowiem nie tylko nie zawiera glutenu, ale jest także całkowicie pozbawiony cukru mlecznego, który jest bardzo częstą przyczyną problemów pokarmowych.

Poduszeczki 3 PAULY to przede wszystkim świetna propozycja na pyszne, pożywne, energetyczne śniadanie podane w towarzystwie bezlaktozowego mleka. Służyć mogą jednak nie tylko jako poranny posiłek, ale także jako pyszna, chrupiąca przegryzka, w szkole, w pracy i na spacerze polecana dla małych i dużych, alergicznych łasuchów, zawsze gdy przyjdzie im ochota na ,,coś słodkiego?. Poduszeczki czekoladowe 3 PAULY spełniają niezwykle restrykcyjne wymagania Niemieckiego Stowarzyszenia Celiakii. Wymaga to regularnych ścisłych kontroli surowców oraz bardzo szczegółowej procedury testowej. Każdy produkt marki jest wielokrotnie sprawdzany, dlatego wszystkie osoby, cierpiące na alergie pokarmowe mogą bez obaw cieszyć się ich smakiem. Zarówno ten, jak i wszystkie inne produkty 3PAULY tworzone są tylko z naturalnych, niemodyfikowanych genetycznie surowców, bez dodatku konserwantów i barwników. Są więc nie tylko wyjątkowo smaczne, ale i zdrowe.

A to już wiesz?  Czytaj etykiety, bądź mądrym konsumentem!

Czekoladowe poduszeczki 3 PAULY dostępne są w poręcznym 200-gramowym pudełku, na którym umieszczono czytelne informacje dotyczące dietetycznych zalet żywieniowych produktu.

www.3pauly.pl, Marka: 3 PAULY , Pojemność: 200 g , Cena: 12 zł

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy