Żywność

Pyzy ziemniaczane JAWO

Pyzy ziemniaczane JAWO
Wrocław, 01.07.2017 INFORMACJA PRASOWA MARKA: JAWO PRODUKT: PYZY ZIEMNIACZANE 350g. Produkt głęboko mrożony. NOWE OPAKOWANIE, NOWOCZESNA SZATA GRAFICZNA Pyzy ziemniaczane JAWO Pyzy ziemniaczane to bardzo

Wrocław, 01.07.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: JAWO
PRODUKT: PYZY ZIEMNIACZANE 350g. Produkt głęboko mrożony.
NOWE OPAKOWANIE, NOWOCZESNA SZATA GRAFICZNA

Pyzy ziemniaczane JAWO

Pyzy ziemniaczane to bardzo popularne danie kuchni polskiej. Ile pań domu, tyle receptur na idealne pyzy ziemniaczane, a regionalnych nazw i modyfikacji tego dania także nie brakuje. Nie wdając się w etymologiczne dysputy wskazać jedynie należy, że jakby pyz ziemniaczanych nie nazywać, sprawdzają się one doskonale jako danie obiadowe – dlatego zawsze warto mieć ich zapas w zamrażarce.
Pyzy ziemniaczane Jawo są sprężyste i pulchne jednocześnie, nie rozgotowują się i nie rozpadają podczas przygotowywania. Mają prosty skład i nie zawierają substancji wspomagających smak i wygląd. Przygotowuje się je błyskawicznie. Wystarczy 7 minut w lekko posolonej wodzie, aby otrzymać przepyszną bazę pod codzienny obiad. Pyzy Jawo doskonale smakują z cebulką i boczkiem, ze skwarkami i z niemalże każdą surówką. Świetnie komponują się także z sosem bazyliowym, pietruszkowym, pleśniowym serem, marynowanymi suszonymi pomidorami i wieloma innymi dodatkami, dlatego warto zajrzeć do lodówki i nieco poeksperymentować – efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący.
Pyzy ziemniaczane Jawo docenione zostały przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”, którego zadaniem jest informowanie konsumentów o wysokiej i stabilnej jakości produktu. To najlepszy dowód na to, że warto po nie sięgnąć i przekonać się osobiście o ich wyjątkowości.

Firma: Jawo Sp. z o.o.
Produkt: Pyzy ziemniaczane
Gramatura: 450 g
Cena: ok. 5,40 zł.

* Jawo Sp. z o.o. to znany polski producent dań mrożonych przygotowywanych na bazie mąki i ziemniaków. Specjalizuje się w ręcznej produkcji dań mrożonych, m.in. pierogów, knedli, kopytek, klusek, krokietów i naleśników. W ofercie detalicznej Jawo znajduje się kilkadziesiąt pozycji. Misją firmy jest produkowanie smacznej i zdrowej żywności. Produkty Jawo nie zawierają sztucznych konserwantów, tłuszczów roślinnych utwardzonych i przygotowane są według sprawdzonych receptur ze składników najwyższej jakości, pozyskiwanych od renomowanych producentów. Wg badań polskiego rynku spożywczego prowadzonych przez firmę Nielsen Jawo jest w czołówce producentów mających najwyższe udziały rynkowe w kategorii produktów na bazie mąki i ziemniaków. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach branżowych.

A to już wiesz?  Lankijskie SPA, czyli herbata w zabiegach kosmetycznych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy