Kuchnia

Gotuj zdrowo! Emalia Polska Pleszew w Twojej kuchni

Gotuj zdrowo! Emalia Polska Pleszew w Twojej kuchni
Informacja prasowa Emalia Polska Pleszew październik 2018 r. Gotuj zdrowo! Emalia Polska Pleszew w Twojej kuchni Świadomość, jak ogromne znaczenie ma właściwa dieta, jest coraz

Informacja prasowa Emalia Polska Pleszew
październik 2018 r.

Gotuj zdrowo!
Emalia Polska Pleszew w Twojej kuchni

Świadomość, jak ogromne znaczenie ma właściwa dieta, jest coraz bardziej powszechna. Codzienne menu komponujemy w sposób, który pozwala zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie nas samych i naszych najbliższych. Nie zawsze jednak pamiętamy, że równie istotne jak odpowiednio zbilansowane posiłki, jest to, w czym je przygotowujemy – dlatego warto wyposażyć kuchnię w garnki, które zapewnią najzdrowsze gotowanie. To wymaganie spełnią naczynia emaliowane Emalia Polska Pleszew.

Na zdrową dietę składa się wiele czynników – wysokiej jakości, naturalne składniki, odpowiednie zróżnicowanie posiłków czy unikanie wysoko przetworzonych produktów. Oprócz tego, co pojawia się na naszych talerzach, bardzo ważne jest również, z jakich naczyń korzystamy przyrządzając posiłki.

Na rynku dostępny jest ogromny wybór garnków – wykonane są z różnych materiałów i posiadają specyficzne właściwości. Warto poznać kryteria, które pozwolą nam dokonać odpowiedniego wyboru. Dzięki temu zyskamy pewność, że gotujemy nie tylko smacznie, ale i zdrowo.

Szczególnymi zaletami wyróżniają się garnki emaliowane Emalia Polska Pleszew. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Wykonane są z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów, a ich gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Z tych powodów garnki Emalia Polska Pleszew idealnie sprawdzą się w kuchni alergika. Polecane są również do przygotowywania dań dla dzieci czy osób w starszym wieku.

Co ważne, emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. To garnki o wyjątkowej trwałości – odporne na działanie detergentów czy wysokich temperatur. Będą służyć długi czas do przygotowywania pełnych smaku i zdrowych potraw.

Ci, dla których równie ważne jak odpowiednia dieta jest zamiłowanie do pięknych przedmiotów, z pewnością docenią oryginalne wzornictwo naczyń Emalia Polska Pleszew. Wyjątkowe motywy zdobnicze, stworzone przez projektantkę Ilonę Djoniziak we współpracy z ambasadorką marki – znaną aktorką Kasią Bujakiewicz, będą idealnym dopełnieniem aranżacji kuchni w każdym stylu.

A to już wiesz?  Słodkie upominki – ciasteczka ze słonecznych krajów na zimowe wieczory

Sugerowana cena sprzedaży:
Garnek 16 cm 28,99 zł
Garnek 18 cm 31,99 zł
Garnek 20 cm 37,99 zł
Garnek 22cm 42,99 zł
Kubek 9 cm 19,99 zł
Rondel 16 cm 34,99 zł

Marka:

www.zasmakujradosci.pl
www.facebook.com/ZasmakujRadosci
@zasmakujradosci

Biuro prasowe: Agnieszka Sałkowska, mob.: +48 504 412 747, e-mail: [email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy