Gotowe produkty Grillowanie Marynaty

Marynaty do mięs na bazie oleju rzepakowego

Marynaty do mięs na bazie oleju rzepakowego
Bielsko-Biała dn. 29.04.2014 r. INFORMACJA PRASOWA, do publikacji od zaraz Nowość Marynaty do mięsna bazie oleju rzepakowego spółki Bielmar Spółka Bielmar, ekspert w produkcjitłuszczów roślinnych,

Bielsko-Biała dn. 29.04.2014 r.
INFORMACJA PRASOWA, do publikacji od zaraz

Nowość
Marynaty do mięsna bazie oleju rzepakowego spółki Bielmar

Spółka Bielmar, ekspert w produkcjitłuszczów roślinnych, wprowadza na rynek noweMarynaty na bazie oleju rzepakowego w jednoporcjowych saszetkach.Danie mięsne lub inne, na przykład warzywne, możesz przygotowaćw czterech smakach: łagodnym, ostrym, tradycyjnym i orientalnym. Zaproś na grilla swoich znajomych i zacznij ich aromatem i kruchością swoich potraw.

Kompozycje warzyw, ziół i przypraw,dla których bazą jest olej rzepakowy, pozwolą nadać smak i aromat70 dag porcji mięsa lub innych produktów,przeznaczonych do grillowania, pieczenia w piekarniku lub smażenia. Marynatynie zawierają konserwantów ani glutaminianu sodu.
Marynata łagodna spółki Bielmar (50 g) to kompozycja cebulki, czosnku, pietruszki i koperku, zatopionych w oleju rzepakowym wysokiej jakości. Polecana jako zaprawa do potraw z drobiu ? filetów z kurczaka i indyka.

Marynata ostra spółki Bielmar (50 g) wyraźny, pikantny smak zawdzięcza odpowiednim proporcjom papryki, czarnego pieprzu i czosnku oraz domieszce cebulki. Olejowa baza pozwala zachować pełnię wszystkich aromatów.

Marynata tradycyjna spółki Bielmar (50 g) zapewni kruchość marynowanemu mięsu. Jej składniki dobrano tak, by nie spływała z porcji mięsa, zamykała jego poryi zachowywała soczystość pieczeni. Czosnek, kmin oraz odrobina papryki nadadzą potrawie smak charakterystyczny dla kuchni polskiej.
Marynata orientalna spółki Bielmar (50 g) nada mięsu nutękuchni azjatyckiej. Aromaty kolendry, kurkumy, cynamonu w związaniu z odrobiną mięty i cytryny, dzięki olejowej bazie, zyskują wyrazistość i głębię.

Zawartość saszetki wystarczy rozprowadzić na porcji ulubionego mięsa lub innego produktu, odstawić na kilka godzin i następnie upiec na ruszcie, w piekarniku lub na patelni. Na opakowaniach zamieszczono inspirujące przepisy. Soczyste szaszłyki, orientalne żeberka, pikantne pałeczki z kurczaka a nawet? szynkę po królewsku przyprawisz bez trudu!

Nowe Marynaty na bazie oleju rzepakowego spółki Bielmar będą dostępne w sprzedaży na terenie całej Polski od końca kwietniabr. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 1.80 zł.

A to już wiesz?  Te sosy do kiełbasek, szaszłyków, karkówki, ryby i grillowanych warzyw podkreślą smak - grillowanych i pieczonych mięs oraz warzyw.

Producent: Zakłady Tłuszczowe ?Bielmar?

Produkt:

Marynata łagodna na bazie oleju rzepakowego, 50 g
Marynata ostra na bazie oleju rzepakowego, 50 g
Marynata tradycyjna na bazie oleju rzepakowego, 50 g
Marynata orientalna na bazie oleju rzepakowego, 50 g

Cena det.: ok. 1,80 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy