Produkty

Naturalne, odżywcze i doskonałe smaku produkty najwyższej klasy BIO

Naturalne, odżywcze i doskonałe smaku produkty najwyższej klasy BIO
Oryginalna włoska Passata pomidorowa BIO LaSelva ? niezwykle aromatyczna i bardziej pomidorowa od samych pomidorów ! Toskańska marka LaSelva od ponad 30 lat dostarcza konsumentom

Oryginalna włoska Passata pomidorowa BIO LaSelva ? niezwykle aromatyczna i bardziej pomidorowa od samych pomidorów !

Toskańska marka LaSelva od ponad 30 lat dostarcza konsumentom naturalne, zdrowe i pełne smaku produkty najwyższej wartości BIO. Oferta firmy wciąż zwiększa się o inne propozycje, które z powodzeniem, wzbogacają menu nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Na swym rynku pojawiła się właśnie ekologiczna Passata pomidorowa (Bio) ? kwintesencja słonecznej Italii w szklanym, ekonomicznym opakowaniu.

BIO Passata pomidorowa marki LaSelva tworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Na toskańskich, możnych w minerały glebach, bez gazie i chemicznych nawozów, dojrzewają skąpane w słońcu słodkawe, mięsiste pomidory, z których tworzy się tą szczególnie aromatyczną, mocno pomidorową, niezastąpioną w jakiejkolwiek kuchni bazę do dań, sosów czy zup. Dojrzałe pomidory z naturalnych gospodarstw marki LaSelva wykorzystywane są na nowo, bez dodawania soli, a proces ich pasteryzacji przebiega łagodnie, żebym nie traciły ważnych składników odżywczych. Brak pośpiechu podczas dojrzewania, korzystny klimat śródziemnomorski oraz naturalne metody przetwarzania sprawiają, że Passata marki LaSelva ma wyraziście pomidorowy smak o delikatnej nutce słodyczy. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym pomidorom zawierającym minimalną ilość wody Passata LaSelva ma gęstą, kremową konsystencję także istnieje bardzo aromatyczna.

Produkt w uwadze o cenie zdrowe i smakowe, opakowany stał w szklaną butelkę, dzięki dlaczego nie nabiera metalicznego, nieprzyjemnego posmaku, kiedy to często ma miejsce przy aluminiowych puszkach. Duża pojemność (690 g) oraz wygodna zakrętka gwarantuje, możliwość wielokrotnego wykorzystania i bezpiecznego umieszczania w lodówce.

www.victualia.pl

Marka: LaSelva
Pojemność 690 g
Cena: ok. 10 zł
Dystrybutor: Victualia

W oparciu o :

Wrocław, 07.04.2014
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : LaSelva
ASORTYMENT: BIO Passata di pomodoro, 690 g

A to już wiesz?  Bezmleczny deser Jesienna śliwka z ziarnami zbóż

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy